Hizmetlerimiz

Vize Hizmetleri

Dünyanın birçok ülkesi tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulanmaktadır. Uygulamalar, her ülkenin kendi büyükelçilik veya konsoloslukları tarafından yürütülmekte ve bu işlemler sırasında her ülke kendi kanun ve yönetmeliklerini uygulamaktadırlar.
Elçilik ve konsolosluklar vize işlemleri sırasında sizlerden birtakım evraklar isteyeceklerdir.

Gemici Vize

Gemici vizelerinde, normal prosedüre ek olarak Liman cüzdanı şartı aranmaktadır. Geçerli Liman cüzdanı olan gemiciler, bir çok ülkeye vize kolaylığı hatta muafiyet almaktadır. Acentamız, tüm konsolosluk ve elçiliklerden gemici vize işlemi takibi konusunda uzman kadrosu ve tecrübesiyle hizmetinizdedir.

Otel Rezervasyon

Yurtiçi ve yurtdışında, münferit ve gruplara, en yoğun dönemlerde, sizin belirleyeceğiniz bütçelerde otel konaklaması sağlanmaktadır.

Uçak Bileti

Profesyonel kadromuz, yurtiçi ve yurtdışı, özel ve tarifeli havayolları uçak bileti taleplerinizi maksimum hız, minimum fiyat politikasıyla gerçekleştirmektedir.

Araç Kiralama

Yurtiçi ve yurtdışında, münferit ve gruplara, en yoğun dönemlerde, sizin belirleyeceğiniz bütçelerde araç kiralaması sağlanmaktadır.

Transfer Hizmetleri

Dünyanın her noktasında, ucuş sonrası yorgunluğu ile, sürüş, trafik ve park stresi yaşamadan, konforlu bir ulaşım için profesyonel transfer hizmetlerimizden yaralanın.